
Синьо-лилав килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 160x230 cm Reid – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
136,03 € / 266,05 лв.

Синьо-лилава пътека със смес от рециклирани влакна подходяща за пране 60x230 cm Reid – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, модерни, килими за дома
52 € / 101,7 лв.

Синьо-лилав килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 80x150 cm Reid – Flair Rugs
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
49,54 € / 96,89 лв.

Синьо-лилав килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 200x290 cm Reid – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
219,04 € / 428,41 лв.
Синьо-лилав килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 200x290 cm Reid – Flair Rugs
Размери 200×290 cм
Избран вариант:Синьо-лилав килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 200x290 cm Reid – Flair Rugs
История на цените
- 28.04.2026 г. - 219,04 € / 428,41 лв.
- 19.04.2026 г. - 219,04 € / 428,41 лв.
- 10.03.2026 г. - 226 € / 442,02 лв.
- 14.02.2026 г. - 219,04 € / 428,41 лв.
- 5.02.2026 г. - 257,69 € / 504 лв.
- 16.01.2026 г. - 219 € / 428,33 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Синьо-лилав килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 200x290 cm Reid – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Шенил/рециклирани влакна |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.12 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Hebden Washable |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност | 1400 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране |
| Грижа | Може да се пере в пералня/почиствайте редовно с прахосмукачка/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 80% рециклирани влакна /20% шенил |
| Цвят | Син/лилав |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Хубав килим
Подобни продукти

Синьо-бежов килим 120x180 cm - Mila Home
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сиво-бежов килим подходящ за пране 115x170 cm Lila Abstract – Flair Rugs
115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/бежов килим 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосива пътека 80x300 cm Soft Halleby – FD
80×300 cм, пътеки, модерни

Сив/бежов килим 80x150 cm Flores Sunset – Universal
80×150 cм, килими за дома, среден косъм

Синьо-сива пътека 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Бял и бежов килим за миене 180x120 cm - Vitaus
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлорозов вълнен килим 160x240 cm Fizz - Agnella
160×240 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Светлозелен кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 100 cm Comfort – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 200x280 cm Sensi Ethan – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома

Релефен Килим Argentum витраж синьо бежово

Килим Argentum акварел кафяво-бежово кръг

Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Синя външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, къс косъм

Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Argentum акварел в синьо

Релефен Килим Argentum винтидж релеф кафяво

Килим Kael Scratch, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Argentum флорален в синьо

Вълнен килим в кремаво-сиво 133x180 cm Plants - Agnella
133×180 cм, килими за дома, къс косъм
Безплатна доставка
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сива/тюркоазена пътека 60x230 cm Marbled – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
Килим Canyon преливащо кремаво-кафяв

Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 120x180 cm Golden Leaves – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Червен и син килим, който може да се мие, 180x120 cm - Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност







