Черно метално нощно шкафче Dalby – House Nordic
Размери 60×40 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 158,95 € / 310,88 лв.
История на цените
- 27.04.2026 г. - 158,95 € / 310,88 лв.
- 17.04.2026 г. - 158,95 € / 310,88 лв.
- 12.03.2026 г. - 168 € / 328,58 лв.
- 14.02.2026 г. - 158,95 € / 310,88 лв.
- 9.02.2026 г. - 187 € / 365,74 лв.
- 23.01.2026 г. - 157 € / 307,07 лв.
- 16.01.2026 г. - 158 € / 309,02 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черно метално нощно шкафче Dalby – House Nordic
Размери
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Височина: | 60 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Дизайн | Скандинавски |
| Материал на нощни шкафчета и сувенири | Метал |
| Цвят | Черен |
| Тип | С чекмеджета |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 10.5 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Dalby |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С чекмеджета |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | House Nordic |
Подобни продукти

Черно нощно шкафче Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
72×60 cм, мат
Безплатна доставка
Черно нощно шкафче May – Tvilum
48×37 cм, мат, с чекмедже
В наличност
Черно стенно нощно шкафче от Hammel Keep - Hammel Furniture
Гланц, с чекмедже
Безплатна доставка
Синьо метално детско нощно шкафче BRONXX – Vipack
Мат, метал

Черно нощно шкафче Platt – Teulat
Мат
Безплатна доставка
Черно нощно шкафче Mitra - Actona
61×40 cм, мат, с чекмедже
В наличност
Черно нощно шкафче Vita – House Nordic
Мат, скандинавски

Антрацитно сиво нощно шкафче Switch - Tenzo
57×45 cм, гланц, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Сиво дървено нощно шкафче Bruna - Marckeric
49×46 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче в дъбов декор с рафтове в естествен цвят Lisa - Marckeric
56×45 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче от декор от дъб в тъмно естествен цвят Monfort – Actona
60×43 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Нощно шкафче с рафтове от черен/естествен дъб Saturne - Marckeric
50×45 cм, модерни, мат

Антрацитно нощно шкафче Totem – Teulat
55×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Черно нощно шкафче с рафтове Toopt – noo.ma
Мат, от дъб
Безплатна доставка
Бяло нощно шкафче Marina - Kalune Design
46×60 cм, модерни, мат

Нощно шкафче с рафтове от черен/естествен дъб Mercure - Marckeric
60×34 cм, модерни, мат

Черно нощно шкафче Madrid - Tvilum
54×44 cм, мат
В наличност
Бяло нощно шкафче Mayra - Marckeric
52×45 cм, модерни, мат

Бяло нощно шкафче Caitlin - Støraa
Мат

Черно нощно шкафче с дъбов плот Tu – noo.ma
Мат, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
Бежово метално нощно шкафче Rune – WOOOD
45×42 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Нощно шкафче в естествен цвят Nola – Unique Furniture
70×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Нощно шкафче сиво-зелено Pisco – Marckeric
65×40 cм, мат
В наличност
Зелено гланцово нощно шкафче Lustra – WOOOD
Гланц
Безплатна доставка
Нощно шкафче от букова дървесина Greg - The Beds
48×47 cм, мат, от бук
Безплатна доставка
Сиво нощно шкафче Celine – Støraa
50×50 cм, модерни, мат

Черно метално нощно шкафче Diora – Marckeric
60×40 cм, мат, метал
В наличност
Нощно шкафче в дъбов декор в естествен цвят Lani - Marckeric
50×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Нощно шкафче от декор от дъб в естествен цвят Melanie – Støraa
55×40 cм, мат
В наличност
Нощно шкафче в бяло и кафяво, изработено от масивна борова дървесина Baku - Marckeric
52×40 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче в черен и естествен цвят Chantal - Støraa
54×51 cм, модерни, мат

Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, модерни, мат
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност






