
Нощно шкафче в дъбов декор с рафтове в естествен цвят Mercure - Marckeric
60×34 cм, модерни, мат, от дъб
120,82 € / 236,3 лв.

Нощно шкафче с рафтове от бял/естествен дъб Mercure - Marckeric
60×34 cм, модерни, мат, от дъб
121,25 € / 237,14 лв.

Нощно шкафче с рафтове от черен/естествен дъб Mercure - Marckeric
60×34 cм, модерни, мат, от дъб
117,78 € / 230,36 лв.
Нощно шкафче с рафтове от черен/естествен дъб Mercure - Marckeric
Размери 60×34 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 14.02.2026 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 9.02.2026 г. - 138,56 € / 271 лв.
- 16.01.2026 г. - 117 € / 228,83 лв.
- 25.11.2025 г. - 106,29 € / 207,89 лв.
- 21.11.2025 г. - 111,89 € / 218,84 лв.
- 14.11.2025 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 7.11.2025 г. - 124,7 € / 243,89 лв.
- 5.11.2025 г. - 130,25 € / 254,75 лв.
- 1.04.2024 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
- 29.03.2024 г. - 105,84 € / 207,01 лв.
- 19.03.2024 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
- 14.03.2024 г. - 99,7 € / 195 лв.
- 10.03.2024 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
- 8.03.2024 г. - 99,7 € / 195 лв.
- 8.03.2024 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Нощно шкафче с рафтове от черен/естествен дъб Mercure - Marckeric
Размери
| Ширина: | 34 cм |
|---|---|
| Височина: | 60 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Тип | С рафтове/с чекмеджета |
| Държава на произход | TR |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 8.4 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Серия | Mercure |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С чекмеджета/с рафтове |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал/МДФ |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Естествен/черен |
| Material | МДФ |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Нощно шкафче от букова дървесина Greg - The Beds
48×47 cм, мат, от бук
Безплатна доставка
Бяло нощно шкафче Mayra - Marckeric
52×45 cм, модерни, мат

Бежово метално нощно шкафче Rune – WOOOD
45×42 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Нощно шкафче в дъбов декор в естествен цвят Lani - Marckeric
50×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Нощно шкафче в дъбов декор с рафтове в естествен цвят Saturne - Marckeric
50×45 cм, модерни, мат

Бяло нощно шкафче Caitlin - Støraa
Мат

Тъмносиво нощно шкафче Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
72×60 cм, мат
Безплатна доставка
Сиво нощно шкафче Celine – Støraa
50×50 cм, модерни, мат

Нощно шкафче с дъбов плот в естествен цвят Celine – Støraa
50×50 cм, мат, от дъб

Нощно шкафче Pola - The Beds
64×60 cм, ретро, модерни
Безплатна доставка
Тъмносиво детско нощно шкафче London – Vipack
48×48 cм, мат, с чекмедже
Безплатна доставка
Нощно шкафче Abies - The Beds
50×51 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Сиво нощно шкафче Kiddy - Vipack
41×40 cм, модерни, мат

Комплект масички RF150107

Нощно шкафче от букова дървесина Vento - The Beds
40×35 cм, модерни, мат
В наличност
Кремаво нощно шкафче Velia – Marckeric
50×45 cм, модерни, мат
В наличност
Бяло нощно шкафче Marina - Kalune Design
46×60 cм, модерни, мат

Нощно шкафче в естествен цвят Nola – Unique Furniture
70×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Бяла нощна масичка от масивна борова дървесина Baku - Marckeric
52×40 cм, мат, от бор
В наличност
Бяло нощно шкафче с рафтове Pal - Kalune Design
50×45 cм, модерни, мат
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детско нощно шкафче сиво-зелено от масивен бор Enola – Marckeric
Мат, от бор, дърво

Черно нощно шкафче с рафтове Toopt – noo.ma
Мат, от дъб
Безплатна доставка
Нощно шкафче в дъбов декор с рафтове в естествен цвят Lisa - Marckeric
56×45 cм, модерни, мат
В наличност
Антрацитно нощно шкафче Totem – Teulat
55×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Зелено метално нощно шкафче Bronxx - Vipack
60×40 cм, мат, индустриални
В наличност
Черно висящо нощно шкафче Platt – Teulat
Мат
В наличност
Черно матово нощно шкафче Sierra – Teulat
Мат, с чекмедже, скандинавски

Нощно шкафче в бял и естествен цвят Ikast – Tvilum
47×40 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче от дъбова дървесина в естествен цвят Kula - The Beds
42×50 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Черно нощно шкафче Platt – Teulat
Мат
Безплатна доставка
Нощно шкафче от букова дървесина Golo - The Beds
42×45 cм, мат, от бук
Безплатна доставка
Сиво метално нощно шкафче Bradford – Støraa
68×37 cм, мат, индустриални
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност






