
Лампион atmosphera Rafa, Дърво, Бежов, 107 cm
Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПродукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 156.61 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm, 1639 lm |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line, AKARI Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

