
К-кт 3x LED Крушка VINTAGE A60 E27/9W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 6.16 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Стил | Винтаж |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 2,2 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Свещ |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 3 |
| Series | BULBS Eglo |
| Производител | Eglo |

E27, LED
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност