
10,99 €11,99 €
21,49 лв.23,45 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Черен |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,8 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9,6 W |
| Series | HANAU Briloner |
| Производител | Briloner |



230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност









Пластмаса
В наличност







230V
В наличност





Стенни лампи, 230V
В наличност


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност