





Размери 140×200 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 15,65 € / 30,61 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единично спално бельо от микросатен 3 части 140x200 cm Melissa – My House
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Вид спално бельо | Единично легло |
|---|---|
| Характеристики | Незапалим |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Микросатен |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 0.85 kg |
| Спален комплект | 3 части/с включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90/45x45 |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Дизайн | Класически |
| Антиалергичен | Да |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 105 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/може да се пере в пералня/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | My House |

Памук, единично легло, цип
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
230×220 cм, двойно легло
В наличност

Памучен сатен, сатен

Памук

Двойно легло, френски, цип
В наличност
Памук

140×200 cм, единично легло
В наличност
200×220 cм, памук, двойно легло

200×220 cм, двойно легло



Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
140×200 cм, единично легло, фланел
В наличност
Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
Памук


200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
140×200 cм, памук, единично легло
В наличност
Памук

Памучен сатен, сатен, едноцветни

Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
140×220 cм, памучен сатен, памук
В наличност
Памук

135×200 cм, единично легло
В наличност
Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
140×200 cм, единично легло
В наличност

140×220 cм, памук, единично легло
В наличност

220×240 cм, памук, двойно легло
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност