
Детска възглавница от флийс 40x40 cm Frozen "Wind – Jerry Fabrics
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличностРазмери 40×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детска възглавница 40x40 cm Gabby's Dollhouse "Bubbles" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Видове | Класически, Декоративни |
|---|---|
| Форма | Квадрат |
| Цвят | Син |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Вид калъфка | Несменяем |
| Тегло | 0.3 kg |
| Съдържа пълнеж | С пълнеж |
| Дължина | 40 cm |
| Размер на възглавницата | 40x40 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | Двустранен печат |
| Серия | Gabby's Dollhouse |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Пълнеж | Полиестерни влакна |
| Плътност | 80 g/m² |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Jerry Fabrics |

40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
Класически, декоративни
В наличност
42×21 cм, класически, кръгла
В наличност
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
35×35 cм, квадрат
В наличност
Декоративни, правоъгълен, от памук
В наличност
40×40 cм
В наличност

40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност

40×40 cм, декоративни, квадрат

40×40 cм, класически, декоративни
В наличност
28×33 cм
В наличност
41×32 cм, декоративни, квадрат
В наличност

40×40 cм
В наличност
Декоративни, с форма на животно

Декоративни, кръгла
В наличност
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
38×29 cм, класически, квадрат

40×40 cм, класически, декоративни
В наличност

40×40 cм, квадрат

Декоративни

28×31 cм
В наличност
Класически

35×35 cм, декоративни, с форма на животно
В наличност
43×43 cм, класически, квадрат
В наличност
32×38 cм, декоративни, от плюш
В наличност
40×40 cм, квадрат
В наличност
32×32 cм
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност