
Детска възглавница Kůň – Jerry Fabrics
40×40 cм
В наличностРазмери 28×33 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детска възглавница от флийс Frozen – Jerry Fabrics
| Ширина: | 28 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 33 cм |
| Състав и тип материал | Флийс |
|---|---|
| Форма | Друг |
| Вид калъфка | Несменяем |
| Тегло | 0.3 kg |
| Съдържа пълнеж | С пълнеж |
| Дължина | 33 cm |
| Размер на възглавницата | Други |
| Вид покритие | Едностранен печат |
| Серия | Frozen |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 210 g/m² |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Jerry Fabrics |

40×40 cм
В наличност
Декоративни

40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
35×35 cм, декоративни, с форма на животно
В наличност
28×31 cм
В наличност
Декоративни, квадрат
В наличност


38×29 cм, класически, квадрат

Класически

40×40 cм, квадрат
В наличност
Декоративни, с форма на животно

Декоративни, кръгла

45×45 cм, декоративни, квадрат
В наличност
42×21 cм, класически, кръгла
В наличност
40×40 cм, квадрат

35×35 cм, квадрат
В наличност
40×40 cм, квадрат


Кръгла
В наличност
40×40 cм, кръгла, квадрат
В наличност
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
40×40 cм, класически, декоративни

40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност

Класически

43×43 cм, класически, квадрат
В наличност
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
35×30 cм, класически

32×32 cм
В наличност
Декоративни, правоъгълен, от памук
В наличност
40×40 cм, декоративни, квадрат
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Метал
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал



33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност