Продукти, които може да харесате
Li-Go 23697/DUB/BAT2 - Регулируем LED часовник със сензор, LED/1xAA, пр. 32 см, дъб
История на цените
- 30.04.2026 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
- 27.11.2025 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
Описание на продукта
Светещи часовници с уникален гравиран мотив.Имат подсветен циферблат и излъчват приятно топло осветление.Идеално декоративно осветление, допълнено с функционален часовник.Часовниците могат да бъдат окачени или поставени в стойка (включена в комплекта) върху хоризонтална повърхност.Имат вграден сензор за движение, така че не е необходимо да се включват ръчно.Светлината се включва, когато се приближите на 2 m (сензорът може лесно да бъде деактивиран с превключвател; след това те светят постоянно до ръчното им изключване).Осветителят е изработен от дървесновлакнести плочи (дебелина на материала 8 mm).LED лентата е оборудвана с качествени LED чипове с животност минимум 50 000h при пълна яркост.Часовниковият механизъм се захранва от 1x батерия AA с тих ход (батерията не е част от комплекта).За източник на светлина се използва акумулаторна батерия (1x 20000 mAh Li-Polymer; включена в комплекта).При намалена интензивност на светлината батерията издържа до 100 часа и осигурява до 500 цикъла на зареждане.За зареждане на батерията може да се използва обикновено USB зарядно с минимален заряден ток 2A (USB кабелът е част от комплекта).
Спецификации
| Поставяне на часовници | Стенни часовници |
|---|---|
| Материал за часовници | Дърво |
| Тип часовник | Аналогов |
| Тип | Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник, Стенен часовник |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, включени/На батерии, не са включени |
| Метод на свързване | С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB, С батерии/USB |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Капацитет | 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh |
| Жавот на батерията | 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Series | ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go |
| Производител | Li-Go |
Препоръчва се

Външен стенен часовник с римски цифри и термометър - Esschert Design
Стенни часовници, рустик
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност



























