









Размери 60×150×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Масичката за телевизор Ry от Tvilum в естествен дъб е елегантно и практично решение за вашата всекидневна. С размери 150x60x40 см тя предлага много място за съхранение благодарение на два заключващи се шкафа и един отворен рафт. Черните метални крака придават на масичката модерен индустриален привкус. Масата е оборудвана със система за управление на кабелите, която осигурява яснота и ред. Ри е идеалният избор за стилно съхранение на телевизора и други устройства.
| Ширина: | 150 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 60 cм |
| Видове tv масички | На крака |
|---|---|
| Дизайн | Модерен, Индустриален |
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Държава на произход | DK |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 55 kg |
| Тегло | 41 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Серия | Ry |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета/с отвор за кабели/с врати |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Обработка на повърхността | Хартия |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Естествен |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Tvilum |

56×180×40 cм, модерни, мат
В наличност
56×180×40 cм, мат

Мат
Безплатна доставка
64×150×45 cм, модерни, мат

Модерни, мат
В наличност

55×200×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
45×180×40 cм, гланц, от дъб
В наличност
57×180×46 cм, модерни, мат

45×180×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат
В наличност
55×180×35 cм, мат, от дъб
В наличност
60×175×40 cм, модерни, мат

55×140×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
42×108×45 cм, модерни, мат

52×140×39 cм, модерни, мат

50×180×42 cм, мат, от бор
В наличност
50×160×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
53×158×40 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
48×200×50 cм, рустик, мат

Модерни, от орех
В наличност
51×113×40 cм, рустик, мат

42×162×45 cм, модерни, мат

43×120×40 cм, мат, от дъб
В наличност
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
74×220×45 cм, мат

50×189×44 cм, мат, от дъб

54×200×35 cм, мат
В наличност
50×180×29 cм, модерни, мат

22×89×32 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
55×140×42 cм, модерни, мат

Мат
Безплатна доставка
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал



33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

240×260 cм
В наличност