
Индустриално висящо осветително тяло матово черно - Sicko
Метал, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Полилей с кабел в модерен дизайн. Възможност за регулиране на яркостта и промяна на цветната температура (3000-6500K) с помощта на дистанционно управление. Функция за нощна светлина и запаметяване на настройките. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Квадратен |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 78 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 5460 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 375 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 78 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 78 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Индустриални
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, модерни, с димер
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
С димер
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ретро, стъкло, метал
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, в кухнята, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

LED лампи

Метал, LED лампи
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност