
Люстра на кабел AIDA 3xE27/60W/230V Ø 25 см, дъб
Ретро, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 65.70 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Тип | Висящ полилей |
| Стил | Други |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Място | Кухня/Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Series | LEA Polux |
| Производител | Polux |

Ретро, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност

С абажур
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Дистанционно управление
В наличност



Ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка