
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3W 250 lm 2200K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Преносима лампа, идеална за пътувания сред природата. Зареждане чрез USB. 3 режима на осветление: 100%, 50%, 30%. Разполага с кука за окачване. Вградена батерия: 3.7V 400mAh Li-Ion.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 100 lm |
| Тип | Фенерче |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени/Акумулаторен |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 3,7 V |
| Капацитет | 400 mAh |
| Жавот на батерията | 6 h |
| Series | BATERKY Solight |
| Производител | Solight |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност


Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност