
10,29 €
20,13 лв.
LED Крушка VINTAGE Philips A60 E27/2,3W/230V 4000K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията на EyeComfort - щади зрението и не натоварва очите ви.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips, PURPLE BLISTR Philips, VINTAGE Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност