
Модерна стенна лампа черна с регулируем USB - Croft
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Alfa, който имаме на склад на цена 9.09 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | BARNI Alfa |
| Производител | Alfa |

Модерни
В наличност
Ретро, метал, 230V

Метал, ключ за осветление, индустриални

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност


Ориенталски
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност


Дърво, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни

Модерни


Модерни

Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка