










Размери 75×100×220 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Добре е да знаете: Масата може да бъде закупена с един или два допълнителни плота, за да се получи дължина от 270 или 320 см. Опазване: Трапезната маса е обработена с покритие, наречено Rubio Monocoat, за да се гарантира нейната устойчивост на износване. Това означава, че тя не се нуждае от никаква обработка преди употреба. Въпреки това се препоръчва масата да се третира с Rubio Surface Care за почистване на петна и Rubio Refresh Eco за освежаване на повърхността, за да се гарантира, че външният вид на плота остава постоянен.
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 220 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Разтегателни маси за хранене | Масивна |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 3 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 66 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 56 kg |
| Дължина | 220 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Разтягане | Не |
| Серия | Plainfield |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Обработен с масло |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Брой лица | За 6 |
| Материал на масата | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Rowico |

76×90×180 cм, гланц, модерни

75×80×150 cм, скандинавски, правоъгълен
В наличност
74×100×190 cм, от дъб, мат

75×90×180 cм, от дъб, мат
В наличност
75×190×90 cм, от дъб, мат

75×95×240 cм, от дъб, дърво

76×80×120 cм, от дъб, модерни
В наличност
76×100×200 cм, модерни, мат

75×100×200 cм, модерни, мат
В наличност
75×90×180 cм, модерни, мат

От дъб, мат, масивна

75×90×140 cм, мат, разтегателен
В наличност
75×100×200 cм, от дъб, мат

75×90×220 cм, мат, от ясен

Мат, от бор, кръстосани крака
В наличност
75×107×190 cм, от дъб, мат

75 cм, ⌀ 120 cм, от дъб, мат

75×96×215 cм, гланц, от бреза

74×80×120 cм, от дъб, дърво

78×180×90 cм, мат, правоъгълен

76×90×140 cм, от дъб, мат

От дъб, мат, разтегателен
В наличност
75×100×210 cм, от дъб, мат
В наличност
От дъб

73×70×120 cм, мат, от бор
В наличност
75×90×180 cм, от дъб, мат

75×110×210 cм, мат, скандинавски
В наличност
От орех, модерни, мат

75×89×180 cм, от дъб, модерни

Мат, скандинавски, масивна

72×106×184 cм, мат, разтегателен

77 cм, ⌀ 120 cм, кръгла, от дъб
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност