







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Трапезна маса от декор от ясен 110x210 cm Serra – House Nordic
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Ясен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Разтегателни маси за хранене | Масивна |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 4.5 cm |
| Форма | Овален |
| Височина на крачетата | 71 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 75 kg |
| Дължина | 210 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Разтягане | Не |
| Серия | Serra |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | МДФ |
| Обработка на повърхността | Фурнир |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Брой лица | За 6/за 4 |
| Материал на масата | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Производител | House Nordic |

Модерни, разтегателен
В наличност
Кръгла, модерни, от дъб
В наличност
Модерни, от дъб, разтегателен
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, разтегателен
В наличност
Маса
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност



300×120 cм, метал
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
73×29×39 cм, пластмаса, за смесени отпадъци
В наличност
Класически
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност