Препоръчва се
Aigostar - LED RGBY външна коледна гирлянда 300xLED/6W/230V/8 режима 3x1m IP44 + дистанционно управление
История на цените
- 25.05.2026 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 7.11.2025 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Описание на продукта
Коледен гирлянд, идеален за празнична декорация на градината. Подходящ за външна и вътрешна употреба. Управление чрез дистанционно управление. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветление. Включва таймер 6ч/18ч - автоматично се изключва 6 ч след включване и се включва отново след 18 ч. Брой LED диоди: 300. Дължина на осветения кабел: 3 м. Дължина на захранващия кабел: 3 м. Цвят на светлината: многоцветен. Цвят на веригата: прозрачен.
Спецификации
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
| Източник на светлина | Електричество |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Функция | Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия, Включен в опаковката трансформатор/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки, Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Brilagi - Ултра тънко LED осветително тяло за баня LED/18W/230V Ø 30 см златисто IP54
С IP44
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
