
Globo 21031M - Настолна лампа PINPAL 1xE27/40W/230V месинг
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED настолна лампа със сгъваемо рамо и информационен панел. Възможност за задаване на 3 нива на интензивността на подсветката на дисплея. Qi безжично зареждане в основата на лампата. Регулиране на яркостта, час, дата, термометър, будилник и други функции. Регулируемо рамо на лампата: 180° вертикално и 90° хоризонтално. Нежна светлина без трептене и заслепяване. Удобно сензорно управление на яркостта. Цвят на светлината: 2900-3300K / 3600-4400K / 5500-6000K. USB изход: 5V/ 2,1A. Номинална мощност: лампа 8,5W, безжично зареждане 7,5W, USB зареждане 14W. Захранващият адаптер е включен в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8,5 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Офис/Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Функция | Сензорно управление/LED технолигия/Постепенно димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 2900-3300/5500-6000/3600-4400 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 318/186/504 |
| Тип | Настолна лампа |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8,5 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W |
| Series | CHARGER LAMP, HERON IMMAX, TOP Immax, LAMPIE Immax, DISPLAY Solight, OFFICE LAMP |
| Производител | Immax |

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Ретро, ключ за осветление, стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Модерни, LED лампи

Модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, индустриални, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Стъкло

Ретро, модерни, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление

LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
Модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, пластмаса
В наличност
Ключ за осветление

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление


Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност