Продукти, които може да харесате
LED лампа с щипка 1xE27/4,2W/230V 2700K черна
История на цените
- 26.05.2026 г. - 20,25 € / 39,61 лв.
- 11.05.2026 г. - 20,25 € / 39,61 лв.
- 2.04.2026 г. - 20,29 € / 39,68 лв.
- 29.01.2026 г. - 20,25 € / 39,61 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Výrobce po 1 ks, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| С щипка | Да |
| Тип | Лампа с щипка |
| Стил | Други |
| Място | Офис |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,2 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 440 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,2 W |
| Series | TABLE LAMP Briloner |
| Производител | Výrobce po 1 ks |
Препоръчва се

Ретро настолна лампа оранжева със стъкло - Mabel
Ретро, модерни, стъкло
В наличност
Ретро настолна лампа черна с бронзово стъкло - Bizle
Ретро, стъкло
В наличност
Подова лампа бяла 110 см IP44 - Storm Extra Large
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 2 ретро настолни лампи кремаво бяло презареждаеми IP44 - Granny
Ретро
В наличност
Japandi настолна лампа златиста с бежов абажур - Pluni
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Настолна лампа ръждивокафява вкл. LED акумулаторна със станция за зареждане IP65 - Raika
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Зелена настолна лампа с абажур от хартиен шнур (височина 38 cm) Alev – Opviq lights
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Комплект от 12 златни RGBW акумулаторни настолни лампи с включена станция за зареждане - Alessia
Модерни, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерна настолна лампа черна регулируема - Java
Модерни
В наличност
Eglo 900924 - LED Димируема екстериорна лампа PICCOLA 2,8W/5V 5200mAh IP54 бежов
LED лампи
В наличност
Лампа за маса в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло, с димер
В наличност
Duolla - Настолна лампа WOOD BOHO 1xE27/15W/230V Ø 25 см меден/кафяв/бежов
Ключ за осветление, метал, дърво
В наличност
Ретро настолна лампа черна със зелено стъкло - Denise
Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Настолна лампа черна вкл. LED акумулаторна със станция за зареждане IP65 - Raika
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна с абажур от плат светло сив 35 см - Alisia
В наличност
LED външна регулируема докосваема презареждаща настолна лампа LED/2W/5V IP54 каф
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна с димно стъкло 2-светлина - Laura
Стъкло
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи черни с димер и акумулаторна - Murdock
Модерни, с димер
В наличност
Модерна външна стълбова лампа стомана неръждаема стомана 100 см с пластмасова сфера IP44 - Sfera
Модерни
В наличност
Brilagi - LED Димируема сензорна настолна лампа VARIO LED/12W/230V 3000-6500K черен
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Brilagi - Tiffany витражна настолна лампа LORAS 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, на бюрото, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Настолна лампа бежова с включен LED акумулатор със станция за зареждане IP65 - Raika
Модерни, LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
ELDONEX ECL-1110-BK - Цифров стенен часовник TimeCheck 4xAA черен
С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Мобилна стойка за дрехи LINEA, бяла
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка




























































