Продукти, които може да харесате
Immax NEO 07289L - LED+CCT димируемо таванно осветително тяло LONA 36W/230V Ø 45,5 см + дистанционно управление
История на цените
- 2.05.2026 г. - 74,6 € / 145,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 74,6 € / 145,9 лв.
Описание на продукта
Елегантно таванно осветително тяло с текстилен декор в бежово изпълнение. Съчетава сдържан дизайн с интелигентни функции. Управление чрез Wi‑Fi, Tuya и BEACON – без необходимост от шлюз (Bridge). Възможност за настройка на цветната температура на бялата светлина (3000-6000K), яркостта и сценарии. Управление чрез приложението Immax NEO PRO (за iOS и Android). Съвместим с гласовите асистенти Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri Shortcuts, Samsung Smart Things. Възможност за свързване със сензор за движение и светлина за автоматично включване. В комплекта е включено дистанционно управление Wi‑Fi BEACON. Поддръжка на BEACON: Иновативен Bluetooth протокол за лесно управление. Дистанционното не е необходимо да се насочва директно към осветителното тяло, обхватът е около 20 m. Едно дистанционно позволява управление на до 30 устройства. Не е необходимо да имате шлюз (Bridge).
Спецификации
| Цвят | Бежов |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm, 2556 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление, Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Series | LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO, LONA Immax NEO |
| Производител | Immax Neo |
Препоръчва се

Brilagi - LED осветително тяло POOL SMART с възможност за димиране, LED 60 W / 230 V, диаметър 50 см, Wi‑Fi (Tuya), бежово, с дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000/4000/6000K Ø 80 см
В наличностБезплатна доставка
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло MODERN LED/67W/230V 46x55 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Globo 41764-18 - LED Плафониера BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
В наличност
Brilagi - Димируемо таванно LED осветително тяло FLARE LED/43W/230V 3000/4000/6000K + с дистанционно управление
В наличност
Brilagi - Умен димируем таванен LED/36W/230V 53x53 cm Wi-Fi Tuya + ДУ
В наличностМодерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/96W/230V IP44 черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност






