
Интелигентна подова лампа черна регулируема с 3 Wi-Fi P45 - Mesh
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 55.37 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 935 lm |
| Тип | Лампион |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Тип щепсел | C |
| Series | SCARLET Polux, TUNJA Eglo |
| Производител | Polux |

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, топло бяла светлина
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност

230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
