
Дизайнерска подова лампа стоманена регулируема - Hobby
С димер
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампион |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Series | ODENSE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С димер
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Индустриални, с димер
В наличност

Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, дърво
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, ориенталски
В наличностБезплатна доставка

Индустриални
В наличност
Стъкло, дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, с димер
В наличност
Дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление
Безплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност