
Лампа LHJ073-F Gold
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична подова лампа с лампичка за четене. В комплекта ще намерите два различни горни абажура, които можете да сменяте според настроението или стила на интериора. Осветителното тяло умно комбинира основно горно осветление с по-малка лампичка за четене. Страничната лампичка за четене е поставена на гъвкаво рамо (гъши врат), така че лесно да насочите светлинния поток точно там, където ви е необходимо. Пълният комплект включва хромирана основа с лампичка за четене, бял пластмасов абажур и зелен текстилен абажур. За лампата е необходимо да се закупят крушки с цокъл E27 и E14.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип щепсел | C |
| Цокъл | E14/E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W/25 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт |
| Series | CERIA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, индустриални, с димер
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
