Проблематичен монтаж
EGLO 85971 - Димируем лампион BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W матов хром
Клиентите най-често споменават
Виж отзиви- Качествена изработка (20%)
- Регулируем интензитет на светене (20%)
- Проблематичен монтаж (20%)
История на цените
- 13.05.2026 г. - 111,41 € / 217,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 111,41 € / 217,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 103,23 € / 201,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Лампионът BAYA е подходящ за всеки интериор, може да се използва например за всекидневна стая, спалня, детска стая, но и за кухня или кабинетНаправен е от комбинация от метал и стъкло и има завършен от матов хромЛампата има главен източник на светлина: 1xR7S / 230W и втори източник: 1xG9 / 33W.Крушките са димируемиЛампата BAYA има два независими димера.Цветът на светлината е топло бял
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Максимална входяща мощност на източника | 230 W/33 W |
| Напрежение | 230 V |
| Общ светлинен поток | 4600 lm/450 lm |
| Функция | Димируем, с димер/ Превключвател на тялото на лампата |
| Входяща мощност | 230 W/33 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цокъл | R7s/G9 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (халогенен) |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Тип | Лампион |
| Максимална входяща мощност на лампата | 263 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Метод на свързване | За контакт |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Брой крушки | 2 |
| Тип щепсел | E |
| Series | BAYA 2 Eglo, BAYA Eglo |
| Производител | Eglo |
Отзиви
Клиентите най-често споменават
- Качествена изработка (20%)
- Регулируем интензитет на светене (20%)
- Бърза доставка и добра комуникация (20%)
- Проблематичен монтаж (20%)
Отзиви на потребителите
Качествена изработка на осветителното тяло, като освен това и голямото халогеново осветително тяло, и малкото осветително тяло могат да се регулират, да се увеличи или намали интензитетът на светене, а предимство е и възможността за смяна на двете крушки, така че за мен пълно удовлетворение, тъй като реалното осветително тяло надмина очакванията ми от снимката. Отлично осветително тяло както по дизайн, така и по функционалност. За мен това беше отлична покупка и за тази цена очаквах по-лошо, по-некачествено осветление, но това е ТОП.
+.......
Засега сме доволни.
Бърза доставка, добра комуникация, лампата пристигна напълно цяла и без повреди.
Нямам никакви забележки.
Подобни продукти

Интелигентна подова лампа златиста с матово стъкло с 2 Wifi P45 - Pallon
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Лампа APP937-1CP White
Модерни, индустриални
В наличност
Дизайнерска подова лампа стоманена регулируема - Hobby
С димер
В наличностБезплатна доставка
EGLO 85974 - Димируем лампион BAYA 1xR7s/230W + 1xG9/33W бронзов
Стъкло, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Лампа APP1844-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа APP1834-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Лампион atmosphera Ali, Метал, Черен, 159 cm
Метал
В наличност
Лампа APP1416-F Gold
Модерни, индустриални
В наличност
Подова лампа за външна употреба черна 50 см - Mushroom
В наличностБезплатна доставка
Лампа APP1716-3F Chrome
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа LHJ073-F Gold
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа APP1717-3F Gold
Модерни, индустриални
В наличност
Brilagi - Подова лампа CERIA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W матов хром/зелена
230V
В наличност
Лампа APP921-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа APP1839-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Atmosphera - Лампион SAND 1xE27/40W/230V бук/воден зюмбюл
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Комплект настолна и подова лампа с черен абажур - Pip
Модерни
В наличност
Лампа APP1829-1F
В наличност
Подова лампа златна с оранжев абажур и златен интериор 50 см - Linden
С димер
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа за външна употреба черна 65 см - Mushroom
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Класическа външна подова лампа черна с опалово стъкло 140 см IP44 - Champs
Стъкло, LED лампи
В наличност
Черна мраморна основа за подова лампа - Editor
В наличност
Лампа LED APP1048-W Black
Метал, LED лампи
В наличност
Интелигентна подова лампа черна с WiFi A60 опушено стъкло - Bliss
Стъкло, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Винтидж подова лампа антично злато със зелен абажур - Linden
В наличностБезплатна доставка
Лампион atmosphera Bota, Метал, Златен, 151 cm
Метал
В наличност
Лампион atmosphera Titus, Юта, 109 cm
Метал
В наличност
Japandi подова лампа кафява плюшена тъкан 2 светлини - Trompet
В джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа трипод черна с абажур паун 50 см - Tripod Classic
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа златиста с бронзов абажур и златист интериор 50 см - Linden
С димер
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа златиста с черен абажур и златист интериор 50 см - Linden
С димер
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа триножник черна с абажур с дизайн на паун 50 см - Puros
С димер
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
