
Настенна лампа CAPITAL 1xGX53/15W/230V златна
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Дървен декор | Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Series | LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi, LATTE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, единичен
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Стомана
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка