
Димируема LED плафониера LED/80W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
История на цените
- 4.04.2026 г. - 192,19 € / 375,89 лв.
- 7.11.2025 г. - 192,19 € / 375,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерно LED таванно осветително тяло. Подходящо само за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Може също да се управлява чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системите Android и iOS. Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината. Цветна температура: 3000K до 6500K. Функция памет и режим на нощна светлина. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможно управление на няколко осветителни тела с едно дистанционно. Вграден икономичен LED модул.
Спецификации
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm, 6200 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W, 430 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Series | NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes |
| Производител | NEDES |
Подобни продукти


LED димируема таванна лампа LED/95W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/80W/230V 3000–6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируемо таванно LED осветително тяло 55W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 5269 - LED Полилей за повърхностен монтаж CASIMIR LED/40W/230V
В наличност
Rabalux 71369 - LED таванно осветително тяло KERSTIN LED/24W/230V 3000K
В наличност
Rabalux 71372 - LED таванно осветително тяло OTTAVIA LED/28W/230V 3000K
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/95W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 48903 - LED Плафониера DAVIES LED/24W/230V
В наличност
Таванна лампа черна 22,5 см квадратна с LED 3-степенен димер IP44 - Steve
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/70W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 48459-48 - LED димируемо таванно осветително тяло ANI LED/48W/230V 2700-6000K+DO
В наличност
LED Плафониера ПАРИЖ 1xGX53/6W/230V черен
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа BENE LED/18W/230V 22x22 см IP54
В наличност
LED Димируем плафон WITOLD LED/48W/230V 3000-6000K + д.у.
В наличност
LED таванно осветително тяло с димер LED/95W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло 60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 67286-50 - LED таванно осветително тяло GUNDI LED/50W/230V кафяв/черен
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за окачен таван CIRCLE LED/6W/230V 4000K Ø 12 см черен
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/140W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Димируемо таванно осветително тяло LED/35W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71370 - LED плафон OTTAVIA LED/24W/230V 3000K
В наличност
Таванна лампа черна 30 см с LED 3-степенна димируема IP44 - Steve
В наличност
Димируема LED таванна лампа LED/25W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ecolite LED-WSL-CCT/6W/CR - LED Лампа за окачен таван LADA LED/6W/230V IP44 черен
В наличност
LED Димируем плафон LED/70W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличност
ONLI - LED Плафониера BRILL LED/12W/230V 4000K Ø 30 cm
В наличност
Globo 67283-40 - LED Димируем плафон JORRY LED/40W/230V + д.у.
В наличностБезплатна доставка
LED Димируем полилей за монтаж на тавана LED/55W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за окачен таван CIRCLE LED/18W/230V 4200K Ø 22 см кафяв
В наличност
Rabalux 71404 - LED Плафониера ARASH LED/40W/230V 3000/4000/6500K
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
