
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/95W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
История на цените
- 4.04.2026 г. - 192,19 € / 375,89 лв.
- 7.11.2025 г. - 192,19 € / 375,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен LED таванен осветител. Подходящ само за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Може да се управлява и чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системите Android и iOS. Осветителят предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината. Цветна температура: 3000K до 6500K. Функция за запаметяване на настройките и нощен режим. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможност за управление на няколко осветителя с едно дистанционно. Вграден енергоефективен LED модул.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm, 7000 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W, 485 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Series | NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes, NEW CEILING Nedes |
| Производител | NEDES |
Подобни продукти


Димируемо LED таванно осветително тяло LED/80W/230V 3000–6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируема LED плафониера LED/80W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 5269 - LED Полилей за повърхностен монтаж CASIMIR LED/40W/230V
В наличност
Globo 67227-40NBSH - LED стенно осветително тяло GABRIEL 40W/230V, 51x74 см, с D
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/70W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна 22,5 см квадратна с LED 3-степенен димер IP44 - Steve
В наличност
LED таванно осветително тяло с димер LED/95W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71372 - LED таванно осветително тяло OTTAVIA LED/28W/230V 3000K
В наличност
LED Димируемо таванно осветително тяло LED/35W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна 30 см с LED 3-степенна димируема IP44 - Steve
В наличност
Globo 48903 - LED Плафониера DAVIES LED/24W/230V
В наличност
Rabalux 71369 - LED таванно осветително тяло KERSTIN LED/24W/230V 3000K
В наличност
Rabalux 71370 - LED плафон OTTAVIA LED/24W/230V 3000K
В наличност
Globo 67283-40 - LED Димируем плафон JORRY LED/40W/230V + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Екстериорна лампа BENE LED/18W/230V 22x22 см IP54
В наличност
Globo 48040-40 - Димируем LED плафон DARRYL I 40W/230V, 35 x 33 см + дистанционно управление
В наличност
Briloner 7191-015 - LED Плафониера SIMPLE LED/12W/230V
В наличност
Rabalux 71371 - LED таванно осветително тяло OTTAVIA LED/40W/230V 3000K
В наличност
Димируемо таванно LED осветително тяло 55W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 48459-48 - LED димируемо таванно осветително тяло ANI LED/48W/230V 2700-6000K+DO
В наличност
Brilo - Димируем LED таванен плафон LED/30W/230V 3000K кафяв
В наличност
Globo 67286-50 - LED таванно осветително тяло GUNDI LED/50W/230V кафяв/черен
В наличностБезплатна доставка
Globo 67208-40G -LED Плафониера DAKARI 40W/230V 3000K 60x80 см черен/златист
В наличностБезплатна доставка
LED Плафон със сензор VITALI LED/24W/230V 4000K
В наличност
LED Димируем полилей за монтаж на тавана LED/55W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло 60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 900588 - Димируема LED таванна лампа FUEVA LED/20,5W/230V черна
В наличност
Rabalux 75031 - LED плафон за баня ZOYA LED/18W/230V IP44 черен
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ecolite LED-WSL-CCT/6W/CR - LED Лампа за окачен таван LADA LED/6W/230V IP44 черен
В наличност
Globo 67208-40N - LED Плафониера DAKARI LED/40W/230V 3000K 25x100 см черен
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
