
Димируемо таванно LED осветително тяло 55W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
История на цените
- 3.04.2026 г. - 167,14 € / 326,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 167,14 € / 326,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерно LED таванно осветително тяло. Подходящо само за вътрешна употреба (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Може да се управлява и чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системите Android и iOS. Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Цветна температура: 3000K до 6500K. Паметна функция и нощен режим. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможно е да се управляват няколко осветителни тела с едно дистанционно. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Series | LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes, LUPE Nedes, NEW CEILING Nedes |
| Производител | NEDES |
Подобни продукти


LED Димируем полилей за монтаж на тавана LED/55W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Димируема LED таванна лампа LED/25W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Екстериорна лампа BENE LED/18W/230V 22x22 см IP54
В наличност
Rabalux 71370 - LED плафон OTTAVIA LED/24W/230V 3000K
В наличност
Globo 48903 - LED Плафониера DAVIES LED/24W/230V
В наличност
Rabalux 71369 - LED таванно осветително тяло KERSTIN LED/24W/230V 3000K
В наличност
Globo 48040-40 - Димируем LED плафон DARRYL I 40W/230V, 35 x 33 см + дистанционно управление
В наличност
Димируема LED плафониера LED/80W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Briloner 3848015 - LED таванно осветително тяло TORO LED/18W/230V 42x42 см черно
В наличност
Rabalux 5269 - LED Полилей за повърхностен монтаж CASIMIR LED/40W/230V
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Димируем плафон WITOLD LED/48W/230V 3000-6000K + д.у.
В наличност
LED Димируем плафон LED/70W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло 60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED таванно осветително тяло LED/18W/230V 3000/4000/6500K Ø 23 см кафяво
В наличност
LED Плафониера ПАРИЖ 1xGX53/6W/230V черен
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/70W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Paulmann 71000 - LED/11,2W Панел за повърхностен монтаж ATRIA 230V 3000K черен
В наличност
Rabalux 75031 - LED плафон за баня ZOYA LED/18W/230V IP44 черен
В наличност
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71376 - LED таванно осветително тяло HELETH LED/24W/230V 3000K
В наличност
Globo 67283-40 - LED Димируем плафон JORRY LED/40W/230V + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна 30 см с LED 3-степенна димируема IP44 - Steve
В наличност
LED Плафониера ROUND LED/24W/230V 4000K Ø 28,8 см черен
В наличност
Brilliant - LED димируемо таванно осветително тяло AYDIN LED/34W/230V черно + дистанционно управление
В наличност
LED Димируемо таванно осветително тяло LED/35W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Redo 05-927 - LED RGBW Таванно осветително тяло BIGSI LED/48W/230V pr. 50 cm черно + дистанционно
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна 22,5 см квадратна с LED 3-степенен димер IP44 - Steve
В наличност
LED таванно осветително тяло LED/24W/230V 3000/4000/6500K, Ø 30 см, бежово
В наличност
Globo 67286-50 - LED таванно осветително тяло GUNDI LED/50W/230V кафяв/черен
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/80W/230V 3000–6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
