


Размери 43×43 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 15,65 € / 30,61 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Калъфка за възглавница 43x43 cm – Mila Home
| Ширина: | 43 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 43 cм |
| Модел на листове за възглавници | Цветя |
|---|---|
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 0.3 kg |
| Съдържа пълнеж | Без пълнеж |
| Дължина | 43 cm |
| Размер на възглавницата | 43x43 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | С бродерия |
| Серия | Punch |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | На цветя |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 400 g/m² |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Бежов/жълт |
| Производител | Mila Home |

43×43 cм, цветя

45×45 cм, квадрат

43×43 cм
В наличност
43×43 cм, модерни, плътен цвят
В наличност
55×55 cм, памук, плътен цвят

43×43 cм

43×43 cм, цветя
В наличност
55×55 cм, памук, плътен цвят
В наличност
55×55 cм, памук
В наличност

43×43 cм

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
43×43 cм

45×45 cм, квадрат, плътен цвят
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, квадрат, плътен цвят

Квадрат, плътен цвят
В наличност
45×140 cм, плътен цвят
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
45×140 cм, Коледа, плътен цвят
В наличност
45×45 cм
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
75×50 cм, райета
В наличност
43×43 cм, плътен цвят

40×40 cм, квадрат, памук
В наличност
70×90 cм, памук
В наличност
43×43 cм

45×45 cм
В наличност
45×140 cм
В наличност
43×43 cм

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност