






Размери 43×43 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 19,56 € / 38,26 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Калъфка за възглавница 43x43 cm – Mila Home
| Ширина: | 43 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 43 cм |
| Държава на произход | TR |
|---|---|
| Състав и тип материал | Поликотън |
| Тегло | 0.5 kg |
| Съдържа пълнеж | Без пълнеж |
| Дължина | 43 cm |
| Размер на възглавницата | 43x43 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | С бродерия |
| Серия | Punch |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | Структуриран/на цветя |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 400 g/m² |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/не е подходящ за сушилня/не гладете/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 70% полиестер/30% памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Mila Home |

43×43 cм

45×140 cм, плътен цвят
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, модерни, квадрат

43×43 cм

45×140 cм, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, цветя

45×140 cм, Коледа, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, модерни, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, цветя

55×55 cм, памук, плътен цвят
В наличност
45×140 cм
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, квадрат

55×55 cм, памук, плътен цвят

45×45 cм, квадрат, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, квадрат, Коледа
В наличност
55×55 cм, памук
В наличност
40×60 cм, правоъгълни, памук
В наличност
45×140 cм, Коледа, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, Коледа
В наличност
43×43 cм

Памук
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

45×45 cм
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
45×140 cм
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
43×43 cм, цип, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност