Работна маса с регулируема височина 80x160 cm Agenda – Germania
Размери 75×80×160 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 455,9 € / 891,66 лв.
- 20.02.2026 г. - 455,9 € / 891,66 лв.
- 17.02.2026 г. - 536,35 € / 1049,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 455,9 € / 891,66 лв.
- 5.02.2026 г. - 536,35 € / 1049,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 454 € / 887,95 лв.
- 16.01.2026 г. - 455 € / 889,9 лв.
- 28.11.2025 г. - 410,06 € / 802,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 410,57 € / 803,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 432,55 € / 845,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 455,56 € / 891 лв.
- 7.11.2025 г. - 482,66 € / 944 лв.
- 5.11.2025 г. - 494,42 € / 967 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
За възможно най-висок комфорт при работа височината на това ергономично бюро може да се регулира механично според собствените ви предпочитания - от 72 до 91 см. В случай че ширината не е достатъчна, масата може да бъде допълнена с допълнителен плот от същата серия, който може да се използва и за сгъване на ъгловата маса.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 160 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Видове бюра | Писане, Рисуване и чертане |
| Тип | Регулируема работна маса |
| Държава на произход | DE |
| Плътност | 2.2 cm |
| Височина на крачетата | 68.8 cm |
| Капацитет на тежестта | 80 kg |
| Тегло | 33.911 kg |
| Дължина | 160 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Характеристики | Регулируема височина |
| Тип бюро | Писалище |
| Серия | Agenda |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Декор | Мат |
| Материал на масата | ПДЧ |
| Цвят | Светлосив/черен |
| Производител | Germania |
Подобни продукти

Регулируема работна маса 80x160 cm Bedano – Germania
91×80×160 cм, писане, модерни

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x180 cm Agenda – Germania
72×80×180 cм, писане, модерни
В наличност
Работна маса 80x180 cm Agenda – Germania
91×80×180 cм, писане, мат

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x160 cm Mailand – Germania
Писане, мат, регулируема височина

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x120 cm Mailand – Germania
Писане, мат, регулируема височина
В наличност
Работна маса от дъб 160x80 cm Monteria - Germania
Писане, мат, от дъб
В наличност
Матова работна маса 120x130 cm Vesper – Kalune Design
72×120×130 cм, писане, модерни

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x160 cm Boras – Germania
118×80×160 cм, писане, мат

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x140 cm Boras – Germania
118×80×140 cм, писане, мат

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x160 cm Agenda – Germania
72×80×160 cм, писане, модерни

Работна маса с регулируема височина 80x140 cm Mailand – Germania
68×80×140 cм, писане, мат

Бюро с 2 чекмеджета Бюро My Writing - EMKO
Писане, мат
В наличност
Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x180 cm Mailand – Germania
72×80×180 cм, писане, мат

Бяло разтегателно бюро 16 Mel Console - Woodman
87×36×110 cм, писане, мат
В наличност
Работна маса с електрическо регулиране на височината с дъбов декор 80x160 cm – Germania
120×80×160 cм, писане, модерни

Работна маса с регулируема височина 80x160 cm Mailand – Germania
68×80×160 cм, писане, мат

Работно бюро с изтеглящ се плот Конзола Mel - Woodman
88×36×100 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
Работна маса с дъбов декор 80x160 cm Oviedo – Germania
74×80×160 cм, писане, мат

Работна маса 60x150 cm Adrano – Germania
74×60×150 cм, писане, мат

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x180 cm Jet – Germania
Писане, модерни, мат

Работна маса с регулируема височина 80x120 cm Mailand – Germania
68×80×120 cм, писане, мат

Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x120 cm Boras – Germania
119×80×120 cм, писане, мат

Работна маса с дъбов плот 60x150 cm Sign - Tvilum
75×60×150 cм, писане, мат
В наличност
Работна маса от дъб 158x79 cm Lioni - Germania
75×79×158 cм, писане, мат

Регулируема работна маса с електрическо регулиране на височината 80x140 cm Bedano – Germania
120×80×140 cм, писане, мат

Работна маса с бял плот 60x137 cm Butterfly – Marckeric
75×60×137 cм, писане, мат

Работна маса за секретар 60x120 cm Lindenhof – Woodman
84×60×120 cм, писане, секретар

Бяло бюро Nikki - WOOOD
75×62×140 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса 45x89 cm Franklin – Støraa
75×45×89 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x160 cm Agenda – Germania
73×80×160 cм, писане, модерни
В наличност
Работна маса с електрическо регулиране на височината 80x160 cm Jet – Germania
Писане, модерни, мат
В наличност
Сиво бюро за писане ToDo - Ragaba
74×57×119 cм, писане, модерни
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност







