



Размери 120×80×160 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Работна маса с електрическо регулиране на височината с дъбов декор 80x160 cm – Germania
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 160 cм |
| Височина: | 120 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Регулируема височина | Да |
| Видове бюра | Писане |
| Държава на произход | DE |
| Капацитет на тежестта | 80 kg |
| Тегло | 50.6 kg |
| Дължина | 160 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Характеристики | Електрическо регулиране на височината |
| Тип бюро | Писалище |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на масата | ПДЧ |
| Цвят | Черен/естествен |
| Производител | Germania |

91×80×160 cм, писане, модерни

120×80×160 cм, писане, мат

Писане, мат, от дъб

72×80×160 cм, писане, модерни

Писане, модерни, мат

72×80×180 cм, писане, модерни
В наличност
91×80×180 cм, писане, мат

120×80×180 cм, писане, мат

91×80×140 cм, писане, мат

118×80×160 cм, писане, мат

74×60×150 cм, писане, мат

75×79×158 cм, писане, мат

119×80×120 cм, писане, мат

Писане, мат, регулируема височина
В наличност
Писане, мат
В наличност
Модерни
За изпращане след 6 дни
120×80×140 cм, писане, мат

75×60×150 cм, писане, мат
В наличност
88×36×100 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
87×36×110 cм, писане, мат
В наличност
Писане, мат, от дъб
В наличност
74×80×160 cм, писане, мат

72×120×130 cм, писане, модерни

75×62×140 cм, писане, мат
Безплатна доставка
118×80×140 cм, писане, мат

75×60×137 cм, писане, мат

73×80×180 cм, писане, модерни
В наличност
84×60×120 cм, писане, секретар

75×45×89 cм, писане, мат
Безплатна доставка
68×80×120 cм, писане, мат

120×80×160 cм, писане, мат

68×80×160 cм, писане, мат

Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност