
Синьо-сив детски килим 120x170 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически, правоъгълно
55,19 € / 107,94 лв.

Синьо-сив детски килим 80x150 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, за момчета, класически, правоъгълно
35,64 € / 69,71 лв.

Розово-сив детски килим 120x170 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически, правоъгълно
55,19 € / 107,94 лв.

Синьо-сив детски килим 160x230 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, за момчета, класически, правоъгълно
93,87 € / 183,59 лв.

Розово-сив детски килим 80x150 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, за момчета, класически, правоъгълно
35,64 € / 69,71 лв.
Розово-сив детски килим 80x150 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
Размери 80×150 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 25.04.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 13.03.2026 г. - 35,3 € / 69,04 лв.
- 14.02.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 16.01.2026 г. - 34,8 € / 68,06 лв.
- 5.12.2025 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 28.11.2025 г. - 33,54 € / 65,6 лв.
- 21.11.2025 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 11.11.2025 г. - 33,06 € / 64,66 лв.
- 7.11.2025 г. - 34,8 € / 68,06 лв.
- 5.11.2025 г. - 36,06 € / 70,53 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Розово-сив детски килим 80x150 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 2.64 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Bambi |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2200 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Розов/сив |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Син детски килим ø 100 cm Crown - Hanse Home
⌀ 100 cм, за момчета, класически

Зелено-бежов детски килим ø100 cm Deliciosa Malachite – FD
⌀ 100 cм, за момчета, класически
В наличност
Вълнен ръчно изработен детски килим подходящ за пране 170x240 cm Abstract – Lorena Canals
170×240 cм, класически, правоъгълно
Безплатна доставка
Детски килим 160x235 cm Marigold – Hanse Home
160×235 cм, класически, кръгла

Детски килим подходящ за пране ø100 cm Rainbow Daisy – Mila Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно

Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Glow Green & Blue – Flair Rugs
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим в цвят слонова кост 120x170 cm Dazzy Cream – FD
120×170 cм, класически, правоъгълно

Светлосин ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране ø150 cm ABC Vintage Blue – Lorena Canals
⌀ 150 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø100 cm Joyfull Garden – Vitaus
Класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим 160x235 cm Cloudy - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов/в кехлибарен цвят вълнен детски килим ø110 cm Sun – Bloomingville Mini
⌀ 110 cм, класически, кръгла

Детски килим подходящ за пране в оранжево цвят слонова кост 60x100 cm Fall Flowers – Vitaus
60×100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 80x150 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
80×150 cм
В наличност
Бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим, ø 120 cm Bohemian Rainbow - Nattiot
⌀ 120 cм, правоъгълно, от синтетични материали
В наличност
Детски килим , 100 x 160 cm Hearts - Conceptum Hypnose
100×160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Зелен и бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Памучно детско килимче за игра в зелен и кремав цвят 90x130 cm Hyde Park – Lorena Canals
За момчета, за игра, правоъгълно
В наличност
Килим в цвят мента 190x133 cm Sensi Tris – FD
Класически, правоъгълно

Сив детски килим ø 140 cm Bear - Hanse Home
За момчета, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим в цвят жълта охра и слонова кост ø120 cm Joyful Gold – FD
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Червен и розов детски килим 120x170 cm Lolly Coral – FD
За момичета, класически, правоъгълно
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 90 cm Pompomparty – douceur d'intérieur
⌀ 90 cм, за момчета, класически
В наличност
Бежов детски килим ø 100 cm Lion - Hanse Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Розово-сив детски килим ø 120 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, за момичета, класически
В наличност
Ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране в зелен и кремав цвят ø120 cm World Map – Lorena Canals
⌀ 120 cм, за момчета, за игра
В наличност
Кремав детски килим подходящ за пране 140x200 cm Coco 1134 – Ayyildiz Carpets
За игра, правоъгълно

Памучен ръчно изработен детски килим подходящ за пране в тухлен и кремав цвят 120x120 cm Boletus – Lorena Canals
120×120 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим 120x180 cm Pastel Neighborhood – Vitaus
120×180 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Розов детски килим 160x230 cm Silly Cats – Vitaus
160×230 cм, за момичета, класически
В наличност
Детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
Класически, правоъгълно

Бежово памучно детско килимче за игра 120x160 cm Path of Nature – Lorena Canals
120×160 cм, за момчета, за игра
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност






