




Размери 45×45 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 20,86 € / 40,8 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна възглавница 45x45 cm Paradiso Palm – Catherine Lansfield
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 45 cм |
| Форма | Квадрат |
|---|---|
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Вид калъфка | Сменяем |
| Тегло | 0 kg |
| Съдържа пълнеж | С пълнеж |
| Дължина | 45 cm |
| Размер на възглавницата | 45x45 |
| Серия | Paradiso Palm |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Обикновено |
| Пълнеж | Полиестерни влакна |
| Плътност | 280 g/m² |
| Грижа | Пране на 30 градуса/може да се пере в пералня/подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Catherine Lansfield |

40×40 cм, декоративно, квадрат
В наличност
40×76 cм
В наличност
40×40 cм, декоративно, квадрат
В наличност

Квадрат, плътен цвят

50×30 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност
40×40 cм, декоративно, квадрат
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
Памук, хипоалергенен, квадрат
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
30×40 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност
Декоративно, микроплюш, плътен цвят

45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
Декоративно, плътен цвят
В наличност

45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
Мемори пяна

54×42 cм, мемори пяна, анатомично
В наличност
42×42 cм, класическо, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, квадрат, плътен цвят
В наличност

Декоративно, плътен цвят
В наличност
Квадрат, плътен цвят
В наличност
43×43 cм
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
45×45 cм, класическо, плътен цвят

50×30 cм, декоративно

45×45 cм, квадрат, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат

40×30 cм, правоъгълни, класическо
В наличност
60×60 cм, класическо, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност