





Размери 45×45 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна възглавница 45x45 cm Melisse – douceur d'intérieur
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 45 cм |
| Форма | Квадрат |
|---|---|
| Видове | Декоративни |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Смесен памук |
| Вид калъфка | Сменяем |
| Тегло | 0.534 kg |
| Съдържа пълнеж | С пълнеж |
| Дължина | 45 cm |
| Размер на възглавницата | 45x45 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Melisse |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Качество | Обикновено |
| Пълнеж | Полиестерни влакна |
| Плътност | 180 g/m² |
| Грижа | Ръчно пране |
| Спецификации на материала | 67% памук/33% полиестер |
| Цвят | Златен/бежов |
| Производител | Douceur d'intérieur |

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност



300×120 cм, метал
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност

Класически
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност