
Трапезен стол в бежов и естествен цвят Livo – Unique Furniture
82×46×55 cм
145 € / 283,6 лв.

Трапезен стол от имитация на кожа в кафяв и естествен цвят Livo – Unique Furniture
82×46×55 cм, скандинавски, екологична кожа, тапицирани
136,47 € / 266,91 лв.

Кафяв трапезен стол Livo – Unique Furniture
82×46×55 cм, скандинавски
175,58 € / 343,4 лв.
Кафяв трапезен стол Livo – Unique Furniture
Размери 82×46×55 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 175,58 € / 343,4 лв.
- 6.03.2026 г. - 175,58 € / 343,4 лв.
- 19.02.2026 г. - 206,56 € / 404 лв.
- 5.12.2025 г. - 175,58 € / 343,4 лв.
- 2.12.2025 г. - 206,56 € / 404 лв.
- 28.11.2025 г. - 165,25 € / 323,2 лв.
- 25.11.2025 г. - 206,56 € / 404 лв.
- 14.11.2025 г. - 175,58 € / 343,4 лв.
- 2.11.2025 г. - 187,13 € / 365,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафяв трапезен стол Livo – Unique Furniture
Размери
| Ширина: | 46 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 55 cм |
| Височина: | 82 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Ширина на възглавницата на седалката | 46 cm |
| Дълбочина на седалката | 46 cm |
| Височина на седалката | 47.1 cm |
| Височина на крачетата | 45 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 5.9 kg |
| Характеристики | Неподреждащи се |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Livo |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Карамелено кафяв |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Декор | Мат/дъб |
| Материал | Масивно дърво/подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Тъмен естествен цвят |
| Material | Масивно дърво/подплатен |
| Производител | Unique Furniture |
Подобни продукти

Бежови трапезни столове в комплект от 2 броя Paisley - Rowico
82×49×53 cм, ретро, плат
В наличностБезплатна доставка
ИРИС Светлосиво Таупе (тъкан Басэл 34) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН ЛОФТ СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Черни трапезни столове в комплект 2 бр. от масивно каучуково дърво Biel – MOME
78×49×51 cм, модерни, 2 броя

Черни трапезни столове в комплект от 2 броя Rodham - Rowico
82×44×51 cм, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
Стол за хранене от кафяв дъб с черна седалка Ami - Rowico
80×48×47 cм, от дъб

Трапезни столове в бежов и естествен цвят в комплект от 2 бр. Maymont – Rowico
83×59×53 cм, от дъб, скандинавски

Кафяви/в цвят кафяв коняк трапезни столове в комплект 2 бр. от масивен дъб Nora – Gazzda
78×45×47 cм, кожа, от дъб

Трапезни столове в бежов и естествен цвят в комплект от 2 бр. Maymont – Rowico
83×49×53 cм, от дъб, скандинавски

Кремави трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. от масивен дъб Elk – Unique Furniture
81×63×63 cм, с подлакътници, от дъб
В наличност
Бежови трапезни столове в комплект от 2 бр. Amesbury – Rowico
84×49×58 cм, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
Бежов трапезен стол Trout – Unique Furniture
87×54×62 cм, индустриални

Черни кожени трапезни столове в комплект 2 бр. Vogue – WOOOD
83×50×57 cм, кожа, модерни
Безплатна доставка
Черни трапезни столове в комплект от 4 бр. Holly – Marckeric
96×43×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Сив трапезен стол Sophia – Actona
82×54×46 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
Зелен трапезен стол за подреждане Wem – noo.ma
Модерни, от бук, с възможност за подреждане
В наличностБезплатна доставка
ИРИС Бежово лате (тъкан Монза 60) - МОДЕРЕН ЛОФТ СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Зелени тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Lia – Marckeric
84×54×58 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
ИРИС Сиво (тъкан Монза 120) - МОДЕРЕН ЛОФТ СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Кафяв трапезен стол Roxby – Actona
79×45×55 cм

Трапезни столове от орехово дърво Varm - Tomasucci
80×44×47 cм, от орех, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
ИРИС Маслинено Зелено (тъкан Басэл 77) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН ЛОФТ СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Кафяви кадифени трапезни столове в комплект от 2 бр. Wilma – Støraa
Модерни, 2 броя, плат
В наличност
Трапезен стол от имитация на кожа в цвят каки Zone – DAN-FORM Denmark
81×553×58 cм, модерни, тапицирани
Безплатна доставка
Черни дъбови столове за хранене Arch - Bonami Essentials
81×51×55 cм, модерни, от дъб
В наличност
Зелен трапезен стол от масивна дървесина Erika – Makamii
Модерни, от бук, дърво

РОКСИ Натурален Орех - ДЪРВЕН СТОЛ РЕТРО ЗА ДНЕВНА/ ТРАПЕЗАРИЯ/ КУХНЯ
Ретро, модерни, от орех
В наличност
Трапезен стол естествен/тъмнокафяв Harlan – Rowico
86×56×54 cм, от дъб, скандинавски
![ИРИС Антрацит [Тъмносиво] (тъкан Монза 130) - МОДЕРЕН ЛОФТ СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ](https://static.biano.bg/i/product/285-285/1c/dd/f4/1f11fcf1e62067e07aca4b2db1933b7b2eb35a6a-iris-antratsit-tumnosivo-tukan-monza-130-moderen-loft-stol-s-bukle-tapitseriya-za-dnevna-trapezariya.jpg)
ИРИС Антрацит [Тъмносиво] (тъкан Монза 130) - МОДЕРЕН ЛОФТ СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
РОДЭРИЦ Кафяво Таупе (Монза 40)/рамка от лакиран опушен дъб (цвят орех) - ДЪРВЕН СТОЛ БУКЛЕ ЗА ВСЕКИДНЕВНА ТРАПЕЗАРИЯ КУХНЯ
Модерни, от дъб, от орех
В наличност
Черен трапезен стол с тъмносива възглавница на седалката Nagano - Rowico
85×50×51 cм, модерни, от дъб

Светлосив трапезен стол от масивна дървесина Niu – Makamii
Модерни, от бук, дърво

Стол за хранене от кафяв дъб Filippa - Rowico
92×44×51 cм, от дъб, скандинавски
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност




