
Килим Universal Tikey Romea, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
24,5 € / 47,92 лв.

Килим Universal Tikey Romea, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
121 € / 236,66 лв.

Килим Universal Tikey Romea, 200 x 290 cm
200×290 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
200 € / 391,17 лв.

Килим Tikey Romea, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
68 € / 133 лв.

Килим Universal Tikey Romea, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
95 € / 185,8 лв.
История на цените
- 1.05.2026 г. - 95 € / 185,8 лв.
- 23.04.2026 г. - 92 € / 179,94 лв.
- 17.03.2026 г. - 78 € / 152,55 лв.
- 11.03.2026 г. - 84 € / 164,29 лв.
- 5.03.2026 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 5.03.2026 г. - 95,2 € / 186,2 лв.
- 20.02.2026 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 16.02.2026 г. - 112,48 € / 219,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 10.02.2026 г. - 112,48 € / 219,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 84 € / 164,29 лв.
- 16.01.2026 г. - 89 € / 174,07 лв.
- 27.12.2025 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 9.12.2025 г. - 112,48 € / 219,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 95,61 € / 187 лв.
- 2.12.2025 г. - 112,48 € / 219,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 74,36 € / 145,44 лв.
- 11.11.2025 г. - 74,8 € / 146,3 лв.
- 5.11.2025 г. - 78,73 € / 153,98 лв.
- 12.09.2025 г. - 92,03 € / 180 лв.
- 2.09.2025 г. - 106,86 € / 209 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим Universal Tikey Romea, 140 x 200 cm
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 13 mm |
| Плътност | 300000 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 9 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Tikey |
| Дизайн | Романтичен/модерен |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Universal |
Отзиви
Отзиви на потребителите
отлично качество и ясно изразени цветове
Подобни продукти

Килим 120x180 cm Atika - Hanse Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Пътека Sprinty Cactus, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Universal Valencia, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Релефен Килим Argentum червено цвете кремаво

Килим Universal Colors Multi, 120 x 170 cm
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Жълт миещ се килим 160x230 cm New Carpets - Oyo home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Pandora Luxuto, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Графити Multi, 120 x 170 cm - Universal
Модерни, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Пътека 52x100 cm Ricci Herbs – Universal
Пътеки, килими за дома

Синьо-жълт килим Lienzo, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Пътека 52x200 cm Ricci Ortisei – Universal
Пътеки

Килим Mirva Multi, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Мираж, 160 x 230 cm - Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бегач Ricci Foresta, 52 x 100 cm - Universal
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Луксозен килим Street Graph жакард
Килими за дома

Пътека Ricci Paisley, 52 x 100 cm - Universal
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Аргентум Галактика в зелено и розово

Килим Mirga, 80 x 150 cm Buyuk - Vitaus
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Покривка Universal Ricci Sunflowers, 52 x 100 cm
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Зелена пътека 52x200 cm Sprinty Tropical – Universal
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Син/златен килим 80x50 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 120x180 cm Shuffle Shaped – Flair Rugs
120×180 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бегач Ricci Листа, 52 x 100 cm - Universal
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Argentum 3D фигури в оранжево

Килим Universal Matrix, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Matrix Square, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Червен и кремав миещ се килим 180x120 cm - Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Пътека Sprints Autunno, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим 120x80 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим подходящ за пране петролен 160x230 cm Unique – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим за открито Light листа в бежово
На открито

Модерен шаги килим Twilight бяло-сребрист
Модерни
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



