







Размери 200×300 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Този килим от Asiatic Carpets е практично допълнение към всеки интериор. Той предлага мека и привлекателна повърхност, която ще придаде уютна атмосфера на дома ви. За да запазите качеството на килима, използвайте само прахосмукачка без въртяща се четка, за да не повредите влакната. Избягвайте да разливате течности, а ако се появи някакво петно, просто го почистете внимателно с чиста бяла памучна кърпа. Ако петното не може да бъде отстранено, консултирайте се с професионалист. Не перете килима в пералня. Препоръчваме да използвате нехлъзгаща се подложка за допълнителна безопасност и защита на пода. За дълъг живот предпазвайте килима от пряка слънчева светлина и го съхранявайте далеч от огън.
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 300 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Материал | Памук |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер/полипропилен |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Плътност | 1800 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 12 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Boho |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина/почиствайте само мястото/не търкайте/избършете със суха кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 70% полиестер/30% полипропилен |
| Производител | Asiatic Carpets |

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, ориенталски, от полипропилен

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
60×230 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
80×180 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
240×340 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
75×150 cм, рустик, килими за дома
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
134×200 cм, от полипропилен, килими за дома

⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
155×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
⌀ 140 cм, модерни, килими за дома
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
130×160 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

