
Зелена ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, естествен
103 € / 201,45 лв.

Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
297 € / 580,88 лв.

Зелен ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
462,4 € / 904,38 лв.

Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
166 € / 324,67 лв.
Зелен ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
Размери 200×290 cм
История на цените
- 24.05.2026 г. - 462,4 € / 904,38 лв.
- 15.05.2026 г. - 462,4 € / 904,38 лв.
- 5.03.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 5.03.2026 г. - 447,1 € / 874,45 лв.
- 24.02.2026 г. - 526,12 € / 1029 лв.
- 20.02.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 16.02.2026 г. - 526,12 € / 1029 лв.
- 14.02.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 27.01.2026 г. - 526,12 € / 1029 лв.
- 10.01.2026 г. - 445 € / 870,34 лв.
- 17.12.2025 г. - 445,34 € / 871,01 лв.
- 16.12.2025 г. - 404,94 € / 791,99 лв.
- 28.11.2025 г. - 378,87 € / 741,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 398,81 € / 780 лв.
- 21.11.2025 г. - 420,28 € / 822 лв.
- 7.11.2025 г. - 442,78 € / 866 лв.
- 5.11.2025 г. - 458,63 € / 897 лв.
- 16.09.2025 г. - 400,34 € / 783 лв.
- 12.09.2025 г. - 430,51 € / 842 лв.
- 2.09.2025 г. - 500,55 € / 978,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Със своя отличителен флорален мотив и сложно оформени краища този килим от Flair Rugs ще се превърне в незабравимо допълнение към всеки интериор. Внимателната ръчна изработка от естествени вълнени влакна с внимание дори към най-малкия детайл допринася за неговата уникалност.
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Модел | Флорален десен |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 21 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Shaped Wool |
| Дизайн | Романтичен/бохо |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 3600 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Ръчно изработен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не препоръчваме продължителен контакт с вода/почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване/не накисвайте/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Многоцветен/зелен |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Бягащи листа, 80 x 200 cm - Oyo Concept
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Malard Copper Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома

Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен

Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син килим 200x300 cm Simp – FD
200×300 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Tania Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив/бежов килим 160x230 cm Flores Sunset – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Сив килим 240x330 cm Soft – FD
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома

Син килим 120x170 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 160x230 cm Golden Leaves – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Жълт вълнен килим 290x200 cm Dahlia - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Зелен и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Borbon - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични

Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим подходящ за пране 80x150 cm Vintage Orient – Vitaus
80×150 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Син/кремав килим 120x170 cm Mirage Illusion – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност
Матово черна стоманена поставка за тоалетна хартия Lava – Metaltex
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност




