
Розов килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-16 %52 € / 101,7 лв.
62 € / 121,26 лв.

Розов килим 160x230 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-15 %96,9 € / 189,52 лв.
114 € / 222,96 лв.

Розов килим 80x150 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
32,64 € / 63,84 лв.

Син килим 200x290 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
140,25 € / 274,31 лв.

Тъмнокафяв килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
52,7 € / 103,07 лв.
Син килим 200x290 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Размери 200×290 cм
История на цените
- 24.05.2026 г. - 140,25 € / 274,31 лв.
- 15.05.2026 г. - 140,25 € / 274,31 лв.
- 8.05.2026 г. - 141 € / 275,77 лв.
- 17.04.2026 г. - 127,34 € / 249,06 лв.
- 10.01.2026 г. - 127 € / 248,39 лв.
- 27.12.2025 г. - 127,34 € / 249,06 лв.
- 11.12.2025 г. - 149,81 € / 293 лв.
- 7.11.2025 г. - 124,34 € / 243,19 лв.
- 5.11.2025 г. - 128,84 € / 251,99 лв.
- 16.09.2025 г. - 134,83 € / 263,7 лв.
- 12.09.2025 г. - 128,85 € / 252,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 149,81 € / 293 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Син килим 200x290 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Син |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 50 mm |
| Плътност | 1950 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 11.31 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Fluffy |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Син килим 140x200 cm Loft – Universal
140×200 cм, модерни, индустриални
В наличност
Сив/златист килим 220x160 cm Apollo - Think Rugs
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в сиво и кремаво 240x330 cm Lori – FD
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлокафяв килим 280x370 cm Ata – Ayyildiz Carpets
280×370 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Тъмно сив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тъмнозелен ръчно изработен килим със смес от вълна 120x180 cm Kari – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 160x230 cm Sensi Tris – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелена пътека със смес от рециклирани влакна подходяща за пране 60x230 cm Windsor – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кремаво-сив килим 133x190 cm Sensation - Universal
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосива пътека , 80 x 200 cm Pure - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен килим 160x230 cm Band – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремави памучни килими за стълби в комплект от 16 бр. 25x65 cm Tablo Krem – Vitaus
25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Вълнен килим 170x240 cm Aiko - Agnella
170×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов килим Isabella, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Светлосив килим подходящ за пране 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сива/бежова пътека 80x200 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, ориенталски

Ръчно изработен кремав килим от рециклиран памук подходящ за пране 120x170 cm Pamuk – Universal
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 140x200 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлорозов килим , 200 x 290 cm Gratia - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Светлосин ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Memphis Wool – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен

Светлосин килим 160x230 cm Saveh Cream Blue – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Aurora Cliff - Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Син и оранжев кръгъл килим ø 200 cm Havana - House Nordic
⌀ 200 cм, скандинавски, килими за дома

Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелено-сив килим , 160 x 230 cm Cosmos - Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност
Матово черна стоманена поставка за тоалетна хартия Lava – Metaltex
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност






