
Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
50,4 € / 98,57 лв.

Светлорозов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
65,63 € / 128,36 лв.

Светлорозова пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, модерни, килими за дома
47,8 € / 93,49 лв.

Сив килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
44 € / 86,06 лв.

Сив килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Светлорозов килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Светлорозов килим 140x200 cm Plus – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
51,28 € / 100,29 лв.

Светлорозов килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
41,72 € / 81,6 лв.

Бежов килим 140x200 cm Plus – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
51,28 € / 100,29 лв.

Тъмнолилав килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
65,63 € / 128,36 лв.

Сив килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
65,63 € / 128,36 лв.

Бежов килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
41,72 € / 81,6 лв.

Тъмнолилава пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, модерни, килими за дома
47,8 € / 93,49 лв.

Бежов килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Тъмнолилав килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Бежов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
69 € / 134,95 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 19.03.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 17.03.2026 г. - 49 € / 95,84 лв.
- 10.03.2026 г. - 50 € / 97,79 лв.
- 5.03.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 5.03.2026 г. - 50,15 € / 98,08 лв.
- 24.02.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 20.02.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 16.02.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 14.02.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 27.01.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 23.01.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 20.01.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 16.01.2026 г. - 51,59 € / 100,9 лв.
- 9.12.2025 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 8.12.2025 г. - 50,41 € / 98,59 лв.
- 5.11.2025 г. - 51 € / 99,75 лв.
- 16.09.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 12.09.2025 г. - 48,57 € / 94,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 56,24 € / 110 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 300 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 6 mm |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.36 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Plus |
| Модел | На раета/абстрактен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1400 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Въпрос на вкус е, но на мен ми харесва повече цветът му на живо, който е по-светъл от този на снимката. Мек е, приятно е да се ходи по него.
Подобни продукти

Тъмносива пътека 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сива пътека 80x250 cm Pisa – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Светлокафява пътека 80x250 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив външен килим 170x120 cm - NORTHRUGS
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Светлокафяв кръгъл килим ø 120 cm Ata – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив кръгъл килим ø 160 cm Pisa – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив килим Алпака Liso, 60 x 100 cm - Universal
60×100 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Лилаво-сив килим 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносива пътека 80x300 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен кръгъл килим в цвят каки ø 200 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, кръгла

Кафяв кръгъл килим за открито и закрито ø 80 cm Timber 1405 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Зелен външен килим 200x80 cm - NORTHRUGS
80×200 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от вълна в петролен цвят 160x230 cm Henley Petrol – Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Светлокафяв кръгъл килим ø 80 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив килим 280x370 cm Ata – Ayyildiz Carpets
280×370 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносива пътека за открито и закрито 70x225 cm Vera Charcoal – Pappelina
70×225 cм, пътеки, модерни

Кафяво-сив ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 200 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 200 cм, скандинавски, модерни
В наличност
Килим Мирала, 80 x 150 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Черно-бял килим за открито и закрито 70x90 cm Viggo Black – Pappelina
70×90 cм, скандинавски, модерни

Рамка 36x46 cm Venezia - Styler
В наличност
Памучен килим в тухлен цвят 80x140 cm Twin Toffee – Lorena Canals
80×140 cм, килими за дома, естествен

Зелен килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив миещ се кръгъл килим ø 120 cm Yuvarlak - Vitaus
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Антрацитен килим , 80 x 150 cm Pure - Hanse Home
80×150 cм, от полипропилен, модерни

Зелен и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Borbon - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Светлокафява пътека 80x250 cm Alvor – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Антрацитен вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Синьо-сива пътека 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Бяло-кафяв памучен килим подходящ за пране 50x80 cm Figura – Mette Ditmer Denmark
50×80 cм, килими за дома, естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност


