
Бежов килим 140x200 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
73 € / 142,78 лв.

Бежов килим 200x290 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
178 € / 348,14 лв.

Бежов килим 160x230 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
97 € / 189,72 лв.
Бежов килим 140x200 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
Размери 140×200 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 73 € / 142,78 лв.
- 8.05.2026 г. - 73 € / 142,78 лв.
- 14.02.2026 г. - 68,23 € / 133,45 лв.
- 5.02.2026 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 68,23 € / 133,45 лв.
- 16.01.2026 г. - 69,83 € / 136,58 лв.
- 15.01.2026 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 68 € / 133 лв.
- 27.12.2025 г. - 68,23 € / 133,45 лв.
- 10.12.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 66,63 € / 130,32 лв.
- 5.11.2025 г. - 69,03 € / 135,01 лв.
- 16.09.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 69,02 € / 134,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим 140x200 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.44 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран/термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Sahara |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2300 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бежов |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Килим atmosphera Volna, 60x90cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Светлобежов килим Aqua Liso, 57 x 110 cm - Universal
57×110 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов вълнен килим 230x160 cm Rue - Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов вълнен килим , 160 x 230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Килим atmosphera Volna, 120x170cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Kari – Villeroy&Boch
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим за открито , 200 x 290 cm Tilos - NORTHRUGS
200×290 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Килим atmosphera Joanne, 120x170 cm, Полиестер - Слонова кост
Модерни, от полиестер
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Zen Garden – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски

Бежов килим , ø 120 cm Menorca - House Nordic
⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Volna, 160x230 cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Бежов вълнен килим 120x170 cm - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Светлорозов килим подходящ за пране 140x200 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в естествен цвят 200x290 cm Lozenge – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Remy – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово 80x250 cm Duet Bowen – NORTHRUGS
80×250 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Volna, 80x200 cm, Ефект вълна - Слонова кост
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим Pure, 200 x 300 cm - Hanse Home
200×300 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Waste, Микс - 100x150 cm
Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 120x180 cm Calmio – Hanse Home
120×180 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим atmosphera Berb, 150x200 cm, Слонова кост
От полиестер
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност






