История на цените
- 1.05.2026 г. - 67 € / 131,04 лв.
- 10.01.2026 г. - 67 € / 131,04 лв.
- 11.11.2025 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 7.11.2025 г. - 69,58 € / 136,09 лв.
- 5.11.2025 г. - 71,17 € / 139,2 лв.
- 16.09.2025 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 12.09.2025 г. - 68,51 € / 133,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 79,76 € / 156 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стилният килим Pierre не трябва да се поставя само на закрито. Всъщност този вечен елемент е подходящ както за вътрешно, така и за външно ползване. Благодарение на класическата му красота и топлите цветови тонове можете да добавите уютна атмосфера във всяка стая. Качествените синтетични влакна и внимателната изработка гарантират дълъг живот и изключителна устойчивост на атмосферни влияния. Килимът отблъсква мръсотията и е особено лесен за почистване. Просто го изперете в препарат за почистване на килими. Добре е да знаете: Килимът е подходящ и за помещения с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 180 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Червен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен/полиестер |
| Плътност | 910 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.2 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | 1767 |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 70% полипропилен/30% полиестер |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Тъмносин килим 80x150 cm Amara – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим в антрацитен и златист цвят 160x235 cm Martha – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 57x90 cm Orient Caracci - Hanse Home
57×90 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, къс косъм, на открито

Бежов килим 120x170 cm Mabel – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 80x120 cm Orient Reni – Hanse Home
80×120 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Universal Karia Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Синя пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Тъмносин килим 140x200 cm Orient Maderno - Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Килим 140x200 cm Orient Strozzi - Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сив килим 200x290 cm Dune Ombre – Flair Rugs
200×290 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Вълнен килим 133x180 cm Currus - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Килим Infinity Гоби пачуърк

Бежова пътека , 80 x 250 cm Parun Tabriz - Nouristan
80×250 cм, пътеки, ориенталски

Ръчно изработен вълнен килим в цвят мента 160x230 cm Emilia Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Килим 160x230 cm Siroco – Universal
160×230 cм, ретро, килими за дома

Килим Universal Azulejos, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Тъмносив ръчно изработен килим от букле 120x170 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
120×170 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Кафяв килим Louis, 50 x 80 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, рустик
В наличност
Килим Canyon оранж преливащо черно

Модерен шаги килим Twilight сребрист кръг
Модерни, кръгла

Сив миещ се кръгъл килим ø 120 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 80x150 cm Miley – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Аргентум диви цветя в сиво

Червено-кремав килим 115x160 cm Classic - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим в цвят жълта охра и сиво 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Drift – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Canyon преливащо бежово-син
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност










