
Индустриален външен стенен аплик ръждясал кафяв IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED прожектор за външна употреба. Висока степен на защита IP65 осигурява защита срещу прах и вода. Включва PIR сензор за движение и сензор за здрач. Ъгъл на детекция: 120°. Обхват на сензора: 2 - 8 м. Време на осветяване: 12 с - 5 мин. Сензор за здрач: 10 - 1000 лукса. Работна температура: -10 до +40 °C. Препоръчителна монтажна височина: 1,8 - 2,5 м. Вграден енергоефективен LED източник.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 1700 lm |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Степен на механична устойчивост | IK08 |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола/Гараж |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Производител | MAXLED |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Таванни светлини
В наличност
Мед
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Керамика, плот за маса
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност