



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Топла LED крушка с димируема жичка E27, 7 W Soft Glow - Star Trading
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Ecologic | Да |
| Брой цикли на превключване | 12500 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | Ra > 80 |
| Материал | Стъкло/метал |
| Светлинен поток | 700 lm |
| Цветова температура на крушката (k) | 2100 K |
| Мощност | 7 W |
| Характеристики на лампата | Затъмняваща се |
| Експлоатационен живот на крушката | 15000 час |
| Форма на крушка | Класическа колба |
| Тип | С нажежаема жичка /LED |
| Енергиен клас | F |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят | Безцветен |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Star Trading |
Отзиви на потребителите
Крушката функционира отлично.
Много добро качество.
Е добър

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
LED, MR16
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Метал
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност

Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
Метален лист
В наличност

176×201×121 cм, метален лист
В наличност
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност