









Размери 160×235 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремав детски килим 160x235 cm Kids Party – Hanse Home
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1550 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 6 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Модел | Орнаменти |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа/само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс/юта/полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/многоцветен |
| Производител | Hanse Home |


⌀ 140 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За момчета
За изпращане след 3 дни
150×240 cм, класически, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
За момичета
За изпращане след 3 дни
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За момичета, правоъгълно, от естествени материали
В наличност
120×170 cм, класически, правоъгълно

120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност

90×120 cм, за момчета, класически

160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност

За игра, правоъгълно
В наличност
Класически, правоъгълно
В наличност

От естествени материали, от памук
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност

160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За момчета, класически, правоъгълно
В наличност
100×160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически

⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
За игра
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

80×60 cм

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност