
Детски килим в цвят слонова кост 80x150 cm Lolly Cream – FD
80×150 cм, класически, правоъгълно
53,46 € / 104,56 лв.

Червен и розов детски килим 120x170 cm Lolly Coral – FD
За момичета, класически, правоъгълно
97,78 € / 191,24 лв.

Червен и розов детски килим 80x150 cm Lolly Coral – FD
За момичета, класически, правоъгълно
-6 %53,46 € / 104,56 лв.
57 € / 111,48 лв.

Червен и розов детски килим 100x170 cm Lolly Coral – FD
100×170 cм, за момичета, класически, правоъгълно
-6 %70,84 € / 138,55 лв.
75 € / 146,69 лв.

Детски килим в цвят слонова кост 160x230 cm Lolly Cream – FD
160×230 cм, класически, правоъгълно
158,19 € / 309,39 лв.

Червен и розов детски килим 160x230 cm Lolly Coral – FD
160×230 cм, за момичета, класически, правоъгълно
149,5 € / 292,4 лв.

Детски килим в цвят слонова кост 120x170 cm Lolly Cream – FD
120×170 cм, класически, правоъгълно
-5 %97,78 € / 191,24 лв.
103 € / 201,45 лв.
Детски килим в цвят слонова кост 80x150 cm Lolly Cream – FD
Размери 80×150 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 20.02.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 16.02.2026 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 14.02.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 27.01.2026 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 23.01.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 20.01.2026 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 16.01.2026 г. - 54,71 € / 107 лв.
- 5.12.2025 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 28.11.2025 г. - 50,31 € / 98,4 лв.
- 14.11.2025 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 7.11.2025 г. - 56,6 € / 110,7 лв.
- 19.08.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 18.08.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Детски килим в цвят слонова кост 80x150 cm Lolly Cream – FD
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 13 mm |
| Плътност | 112000 g/m² |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Тегло | 2.4 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Funky Top |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Ретро/модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Латекс/памук/полипропилен/полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/слонова кост |
| Производител | FD |
Подобни продукти

Детски килим в цвят слонова кост 120x170 cm Dazzy Cream – FD
120×170 cм, класически, правоъгълно

Розово-сив детски килим 120x170 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Glow Green & Blue – Flair Rugs
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Синьо-сив детски килим 140x200 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, за момчета, класически
В наличност
Памучно детско килимче за игра 85x135 cm Rocket – Lorena Canals
85×135 cм, за момчета, за игра
В наличност
Зелено-бежов детски килим ø100 cm Deliciosa Malachite – FD
⌀ 100 cм, за момчета, класически
В наличност
Жълт ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 115x150 cm Bee – Lorena Canals
115×150 cм, за момчета, класически
В наличност
Бял вълнен детски килим ø 84 cm Dolly – Bloomingville Mini
⌀ 84 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Син детски килим ø 100 cm Crown - Hanse Home
⌀ 100 cм, за момчета, класически

Тюркоазено детско килимче за игра 120x120 cm – Meowbaby
120×120 cм

Детски килим, ø 120 cm Bohemian Rainbow - Nattiot
⌀ 120 cм, правоъгълно, от синтетични материали
В наличност
Детски килим 160x235 cm Marigold – Hanse Home
160×235 cм, класически, кръгла

Бежов детски килим ø 100 cm Animal Party - Hanse Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим в цвят слонова кост и зелено 120x170 cm Cacto Malachite – FD
За момчета, класически, правоъгълно

Детски килим 80x150 cm Silly Puppy – Vitaus
80×150 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Синьо-сив детски килим ø 160 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно

Детски килим подходящ за пране ø100 cm Rainbow Daisy – Mila Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно

Бежово памучно детско килимче за игра 120x160 cm Path of Nature – Lorena Canals
120×160 cм, за момчета, за игра
В наличностБезплатна доставка
Детски килим подходящ за пране в цвят слонова кост 80x120 cm Cute Unicorn – Vitaus
80×120 cм, класически, правоъгълно

Бежов/в кехлибарен цвят вълнен детски килим ø110 cm Sun – Bloomingville Mini
⌀ 110 cм, класически, кръгла

Памучен ръчно изработен детски килим подходящ за пране в тухлен и кремав цвят 120x120 cm Boletus – Lorena Canals
120×120 cм, за момчета, класически

Вълнен ръчно изработен детски килим подходящ за пране 170x240 cm Abstract – Lorena Canals
170×240 cм, класически, правоъгълно
Безплатна доставка
Кремав детски килим 160x235 cm Kids Party – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Розов детски килим ø 100 cm Comfort - Mila Home
За момичета, класически, правоъгълно

Памучен детски килим подходящ за пране/ръчно изработен в цвят жълта охра 90x130 cm School Bus – Lorena Canals
90×130 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране ø140 cm Wheels – Lorena Canals
⌀ 140 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим подходящ за пране 140x200 cm Coco 1131 – Ayyildiz Carpets
За игра, правоъгълно

Син детски килим подходящ за пране ø150 cm Forest Land – Mila Home
⌀ 150 cм, за момчета, класически

Розово-сив детски килим ø 120 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, за момичета, класически
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Furry World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Светлорозовo и бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Baby Butterfly – Lorena Canals
90×120 cм, за момчета, класически
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




