Продукти, които може да харесате
-15 %76,05 €89,47 €
История на цените
- 29.04.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 24.04.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 21.04.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 17.04.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 1.04.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 25.03.2026 г. - 67,1 € / 131,24 лв.
- 24.03.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 10.03.2026 г. - 75 € / 146,69 лв.
- 10.03.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 5.03.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 5.03.2026 г. - 75,65 € / 147,96 лв.
- 3.03.2026 г. - 89 € / 174,07 лв.
- 24.02.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 16.02.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 27.01.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 20.01.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 77,84 € / 152,24 лв.
- 15.01.2026 г. - 89,47 € / 174,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 76 € / 148,64 лв.
- 27.12.2025 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 21.11.2025 г. - 74,26 € / 145,24 лв.
- 14.11.2025 г. - 76,05 € / 148,74 лв.
- 7.11.2025 г. - 80,52 € / 157,48 лв.
- 3.09.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 24.08.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 26.02.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 22.02.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 15.02.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 13.02.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 30.01.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 23.01.2025 г. - 79,78 € / 156,04 лв.
- 6.12.2024 г. - 72,09 € / 141 лв.
Описание на продукта
Кремав детски килим 160x230 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 4.416 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Play |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление/против подхлъзване |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Кремав/многоцветен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Отзиви
5.02 отзива
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Отзиви на потребителите
Удовлетворен потребител
Малко е по-тънък, но според мен достатъчно топли.
Удовлетворен потребител
Килимчето е страхотно, отличен материал, не се пързаля и се поддържа лесно, а и дъщеря ми е доволна :)
Препоръчва се

81,29 €
158,99 лв.
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

35,28 €
69 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
11,76 €
23 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

22,5 €
44,01 лв.
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
7,66 €
14,98 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
66,97 €
130,98 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

16,36 €
32 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
82,32 €
161 лв.
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
38,86 €
76 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
68,51 €
133,99 лв.
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
126,29 €
247 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
68,51 €
133,99 лв.
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
34,77 €
68 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
28,12 €
55 лв.
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
16,87 €
32,99 лв.
Комплект порцеланови съдове за подправки и оливерници Whiteline - Orion
Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност
18,2 €
35,6 лв.
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
81 €99,19 €
158,42 лв.194 лв.
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
28,63 €
56 лв.
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност



















